Bırakın sizi biz anlatalım!

Bazen kelimeler yetersiz kalır. Anlattıklarınız dinleyenlerin gözünde sizin istediğiniz gibi şekillenmez. İşte biz bunun için varız. Sizi sözlerden çok daha iyi anlatan yaratıcı, çarpıcı tanıtım filmleri, belgeseller, reklamlar yaratmak için.

Sizi, şirketinizi, yaptıklarınızı, başardıklarınızı, konumunuzu, ilişkilerinizi, uluslararası bağlantılarınızı, potansiyelinizi, teknik altyapınızı, gücünüzü, kurumunuzun tarihini, hedeflerinizi, anlatmak istediğiniz her şeyi vurucu görsel bir dille bırakın sizi biz anlatalım!


Uzun uzun anlatmayın. Gösterin...

Ürünlerinizi, kurumsal tarihinizi, disiplininizi, çalışma ortamınızı, üretim sürecinizi, satış ve dağıtım ağınızı en ince ayrıntılarına kadar biz tanıtalım. NMC'nin titizlikle hazırlayacağı filmleri ister yurtiçi toplantılarında, ister yurtdışında yabancı yatırımcılara ya da fuarlarda , kongrelerde, kendinizi en iyi tanıtacak yerlerde gösterin, sizi fark etsinler...

Birçok kişi, kurum ve kuruluşu anlatıyoruz.
NMC'nin geniş bir hizmet yelpazesi ve müşteri portföyü var.

Şirket tanıtımları ve kurum filmlerinin yanısıra, zengin arşiv görüntüleri ile hazırlanan kurum belgeselleri, inceleme ve araştırmalar, NMC'nin hizmetleri arasında.

Dünyanın en büyük sabun üreticilerinden EVYAP için hazırlanan pazarlama ve kurum tanıtım filmleri, İstanbul Sanayi Odası için hazırlanan belgesel ve kurum filmleri, Türk Amerikan İş Konseyi'nin İstanbul ve Washington'daki 20. yıl toplantılarında göstermek için hazırlattığı tanıtım filmi, TEMSA'nin yurtdışına açılmak için kullandığı tanıtım filmi, Pınar'ın 30. yılı için hazırlattığı belgesel ve kurumsal tanıtım filmleri gurur duyduğumuz işlerimizden sadece birkaçı...